Rádio Frekvence 1 odvysílalo živě další Prezidentský Pressklub s Milošem Zemanem. Prezident během rozhovoru mimo jiné odcitoval vulgární výrok z Facebooku Tomasze Peszynského, pořadatele demonstrace na podporu premiéra Bohuslava Sobotky. „Pozor cituji: Prezident je zas*ané fašistické hovado a až chcípne, tak se ožeru! Konec citátu. No a tento muž organizoval onu padesátičlennou demonstraci na podporu premiéra, přičemž na webových stránkách sociální demokracie bylo, aby se příznivci sociální demokracie této demonstrace zúčastnili. Získávám-li ve své politické cestě podporu lidí s tímto výrazivem, a ti organizují demonstrace na moji podporu, pak je asi něco špatně,“ obul se v Pressklubu Zeman do Sobotky.

Poté, co ho moderátor vyzval, aby nepoužíval vulgarismy, a to ani v citátech, začal se prezident bránit:  „Já nemohu za vulgarismy druhých,“.

Prezident také ve vysílání vyjádřil svůj postoj k případné amnestii Jiřího Kajínka, zastal se ministra obrany Martina Stropnického, který čelil kritice, za potvrzení výměny pěti unesených Čechů za Libanonce Alího Fajáda a stihl i popřát Jaromíru Jágrovi k narozeninám: „Já mu přeji, aby jeho přítelkyně byla hodná, milá, poslušná, aby dlouho vydržela a neměla náklady jako trysková stíhačka,“ uvedl prezident Miloš Zeman v živě vysílaném Pressklubu na Frekvenci 1. 

Celý záznam nedělního Pressklubu Frekvence 1 naleznete na http://www.frekvence1.cz/radio/zaznamy-poradu/zeman-v-pressklubu-at-si usa-pozadaji-o-vydani-fajada-libanon-proc-mely-zadat-nas-20877