Prezident Miloš Zeman se před časem vyjádřil, že by premiéra Bohuslava Sobotku odvolal z funkce kalašnikovem, a tím rozvířil u veřejnosti divokou debatu. Natálie Kocábová se ohledně této věci vyjádřila velmi překvapivě. Zeman je bonmotista a odpověděl pravdivě. Nevím, co je na tom špatně. Kdyby se do módy vrátily atentáty, možná se máme líp,“ řekla v rozhovoru pro Parlamentnilisty.cz.

Kocábová má v tomto směru jasno. Myslím si, že je to naprostá kravina, Zeman udělal horší věci, tohle byl sarkastický vtip. Zeman je příliš líný na nějaké kalašnikovy. Je to pitomá aféra v záplavě mnohem důležitějších afér,“ vysvětlila.

Dokonce přiznala, že názory prezidenta sleduje už dlouho, a i když s ním souhlasí ve věci imigrantů, jedna věc jí vadí hodně.Já bohužel se Zemanem v tomto imigračním problému souhlasím. Od začátku. Jeho názory jsem sledovala už dávno před zvolením. Asi vás tím šokuji… ale už to musím přiznat. Já s ním mám naopak velký problém v postoji k Rusku, což je v druhém plánu hodně provázáno s imigrační problematikou a tam si myslím, že Zeman chybuje,“ uvedla Kocábová.

„Já bych chtěla, aby se uklidnil, smiloval se nad pražskou kavárnou a uvědomil si, ze je také naším prezidentem. Čili prospělo by mu, kdyby se setkal v nějakém dialogu a nepálil hned ostrejma do všech, co s ním nesouhlasí. Zejména v této šílené době je třeba spojit nějak síly,“ uzavřela Natálie s tím, že nás čekají ještě těžké časy.

Fotogalerie
8 fotografií