Většinou to jsou modelky, které se na sociální síti chlubí svým prvním jídlem dne. „Čau, jak se máte? Co jste měli dnes k snídani vy? Já jsem úplně nejvíc vajíčkožrout. Kadeřávek, vajíčka, avokádo. Moje oblíbená snídaně,“ okomentovala svou fotografii Simona Krainová(42). Tu a tam vajíčka vymění za vločky či müsli s ovocem. 

To Agáta Prachařová (30) má teď přísnou dietu. Kromě toho, že je pod dohledem trenéra v posilovně, naordinoval jí i zeleninové snídaně. Buď chroupe mrkev, ředkvičky a fenykl, nebo se láduje tvarohem.

Kdo si ovšem pochutnává na sladké a kalorické snídani, jsou překvapivě missky Monika Leová (24) a Nikol Švantnerová (22). Nikol si dopřává čokoládové bábovky s jahodami nebo kaši.

„Dobré ráno, snídaně. Moje kaše alpro. Čokoláda, kokos, láska, teatox, bootea. Měsíc na to se dostat opět do formy,“ popsala Nikol důvody své zdravé snídaně.

A Leová? Ta se s chutí a čistou hlavou klidně pustí do několika vrstev lívanců posypaných ovocem a ořechy. Müsli s ovocem a jogurtem snídá i Dara Rolins, která pravidelně a poctivě dře ve fitku.

Fotogalerie
18 fotografií