18. listopad 2019
Svátek slaví Romana, zítra Alžběta

Hvězdy Novy, které sbalily profi sportovce: Hrdlička s tenistkou Plíškovou nebyl zdaleka první!

/
 • Které hvězdy TV Nova klofly sportovce?
  28. ledna 2016 ● 15:23

  Od rozchodu s Lucií Borhyovou (37) uběhly tři měsíce a Michal Hrdlička (27) si řekl, že je na čase klofnout novou blondýnku. Tentokrát zalovil v jiných vodách a chytil tenistku Karolínu Plíškovou (23). Nebyl však jediný z Novy, kdo sáhl po sportovkyni.

 • 1.

  Michal Hrdlička (27) - tenistka Karolína Plíšková (23)

  S Karolínou Plíškovou, kterou si nesportovní fanoušci zaryli do paměti během předávání Českých slavíků, kdy se ukázala s polonahým obdařeným dekoltem, si Hrdlička podle zdroje Blesku začal už koncem listopadu na oslavách vítězného Fed Cupu.

  Přišli tam dokonce spolu, jenže moderátor se opil do němoty a museli ho vyvést. Jak se ale zdá, to vnadnou tenistku vůbec neodpudilo. Naopak, páreček teď hoří láskou.

  Michal Hrdlička sbalil Karolínu Plíškovou.
  Michal Hrdlička sbalil Karolínu Plíškovou.
  Autor: Facebook

 • 2.

  Petr Suchoň (31) - tenistka Klára Koukalová (33)

  Ve stejné době jako Hrdlička pustil k vodě Lucii Borhyovou, dostal kopačky i moderátor hlavního zpravodajství Petr Suchoň. Neotálel a porozhlédl se ve sportovním odvětví, které mu je blízké. A narazil na půvabnou tenistku Kláru Koukalovou. Zamilovali se a už spolu oslavili první Vánoce i Nový rok.

  První společné foto milenců Petra Suchoně a Kláry Koukalové
  První společné foto milenců Petra Suchoně a Kláry Koukalové
  Autor: Facebook

 • 3.

  Michaela Ochotská (31) - tenista Lukáš Rosol (30)

  Poslední roky dlouholetého vztahu s boháčem Michalem Exnerem už Michaelu Ochotskou moc nebavily, zato mladý a úspěšný tenista Lukáš Rosol (a jeho tučné konto) jí učaroval na první pohled. Omotala si ho kolem prstu, loni v lednu mu porodila syna Andrého a půl roku nato se za něj provdala.

  Míša Ochotská s manželem Lukášem a synem Andrém
  Míša Ochotská s manželem Lukášem a synem Andrém
  Autor: instagram.com, facebook.cz, blesk

 • 4.

  Inna Puhajková (29) - hokejista Jaromír Jágr (43)

  Ve světě modelingu Inna Puhajková prorazila až ve chvíli, kdy se jí podařilo ulovit nejslavnějšího hokejistu světa Jaromíra Jágra. Jako jedna z mála s ním vydržela dlouhých sedm let. Po rozchodu s ním se musela postavit na vlastní nohy a od té doby se objevuje na televizních obrazovkách coby sportovní moderátorka. Teď pro změnu chodí s fotbalistou Petrem Tlustým.

  Jaromíra Jágra doprovázela na společenské akce i na zápasy.
  Jaromíra Jágra doprovázela na společenské akce i na zápasy.
  Autor: Blesk - Filip Matušínský, archiv

 • 5.

  Radka Kocurová (34) - fobalista Tomáš Rosický (35)

  Radka Kocurová patří do kategorie těch missek, které po svém vítězství či dobrém umístění klofla známého sportovce. V jejím případě se jí podařilo okouzlit fotbalistu Tomáše Rosického, který v té době sklízel jeden úspěch za druhým. Randili spolu dlouhých 11 let, než se v roce 2014 vzali a Radka otěhotněla. Kvůli rizikovému těhotenství skončila na Nově jako rosnička.

  Radka Kocurová s Tomášem Rosickým
  Radka Kocurová s Tomášem Rosickým
  Autor: Jaroslav Legner

 • 6.

  Nicol Lenertová (41) - hokejista Jaromír Jágr (43)

  Bývalé moderátorce hlavních zpráv Nicol Lenertové se sice nepodařil takový husarský kousek jako kolegyním, které se za bohaté sportovce vdaly, ale může se chlubit letním románkem s Jaromírem Jágrem. Jejich vztah jim překazila Andrea Verešová, do které se hokejista zamiloval.

  Jarda Jágr s Nikol Lenertovou
  Jarda Jágr s Nikol Lenertovou
  Autor: ČTK, Blesk

  Fotogalerie
  11 fotografií

   

   

   

StarDance 2019

Taneční páry Porota Další řady

StarDance X znovu roztančí české hvězdy už na podzim. Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků. Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

vydedena: Někdy samovznícením hlouposti zůstane z hvězdy jen takový ohořelý zbytek, ale spálenina je cítit ještě někdy i dlouho./ záleží na velikosti ohořeliny/ n

(28. 01. 2016 15:58)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy