„Bylo mi řečeno, že žiju v trochu jiném světě a že je to na mně vidět,“ uvedl naštvaný Tomáš Horna v rozhovoru pro kladenský deník. Ne že by mi přímo řekli, že chodím pravidelně po večírcích, ale působilo to tak. Říkal jsem si, že to snad není možné, protože s Monikou jsem byl už před příchodem do Kladna a tenkrát to nikomu nevadilo,“ dodal.

To, že se s partnerkou Monikou Absolonovou objevuje na večírcích nebo na fotografiích v novinách, rozhodně nebere jako něco, co by jako hokejista dělat neměl. Že jsem někdy vyfocený v novinách a že mám takový a takový soukromý život, proč to vůbec někdo řeší? Hlava mi to nebere, protože já vím, jak se mám chovat, a nikdy jsem hranici nepřekročil. Navíc opravdu nežijeme nenormální život a partnerka byla těhotná… Takže žádný ponocování fakt nehrozilo,“ vysvětlil.

V hokejovém klubu Rytíři Kladno se tedy Tomáš Horna pomluvám a drbům nevyhnul. „Já bohužel spíš slyšel po straně, že na tréninku vypadám unavený, že mi asi focení do časopisů ubralo síly, což je nesmysl. Když jsme jeli na zápas mimo Kladno a já si nechal auto na benzínce v Berouně, abych to pak měl do Prahy blíž, dostaly se ke mně drby, že asistent Čermák o mě vykládá, že asi pospíchám, abych byl včas na nějakém večírku. Věřte mi, že třeba loni nás v Praze bydlelo víc a vždycky to tak proběhlo a nikdy to nikomu nevadilo a nikdy to nikdo nijak nekomentoval,“ dodal zklamaný Horna.

I když sympatický hokejista musel snést tuto nepříjemnou situaci, štěstěna se k němu neobrátila zády. „Obzvlášť hodně štěstí přejeme s Tadeášem Tomášovi, který má nové angažmá v HC Litoměřice – tfuj, tfuj, tfuj!!! A sportuje v jakémkoliv počasí,“ napsala na svůj Facebook Absolonová. Snad se tedy Tomášovi Hornovi povede a konečně bude mít od pomluv a drbů pokoj.

Fotogalerie
8 fotografií