Z důchodu by Štěpánková sotva vyžila, proto je ráda za každý kvalitní kšeft. „Mám ještě představení v Divadle Ungelt se Zlatou Adamovskou a točím druhou řadu seriálu Doktor Martin, takže nějaká práce teď v prvním pololetí bude. Ale ty Vinohrady mě mrzí,“ řekla Blesku Štěpánková. Představení Na útěku je ale v Ungeltu na programu jen jednou měsíčně, takže to pro legendární herečku extra velký výdělek není. Natáčení pro televizi ji tak vlastně finančně zachraňuje!

„Paní Štěpánková je nadále součástí hereckého souboru vinohradského divadla a nadále s ní počítáme,“ zní ze slavné pražské scény. „Pan ředitel na podzim mluvil o tom, že by nás s kolegyněmi z ukončeného představení To byla moje písnička! obsadil do nějakého nového titulu, ale zatím se tak nestalo, takže na Vinohrady teď nechodím,“ dodala Štěpánková, která je ve svém věku stále vitální.

Před dvěma roky to s ní přitom vůbec nevypadalo dobře. Úraz hlavy, který si způsobila pádem na chodníku, ji na několik měsíců odstavil od práce a vypadalo to s ní zle.

Fotogalerie
8 fotografií