Oslavit příchod nového roku za kopečky české kotliny odletěla Dominika Gottová. Se svým bývalým přítelem finským muzikantem Timem Tolkkim vyrazila přivítat rok 2016 do Hongkongu, a jak to vypadá, po roce odloučení se pár dal opět dohromady.

„Zažila jsem šťastný týden v Hongkongu! Dala jsem Timovi ten nejkrásnější dárek, který jsem mohla. Timo mi za to stojí více než zlato a diamanty,“ prozradila deníku Aha! Dominika. Ovšem na otázku, zda se na cestě k sobě vrátili, odpověděla: „Přeberte si to, jak chcete...“

Dominika a Timo, kteří spolu strávili dlouhých třináct let, pobývali v »čínském« velkoměstě u svých přátel.

Pár v Hongkongu trávil nejvíce času na procházkách a pochutnáváním si  v restauracích na asijských delikatesách. Na fotografiích z dovolené se exmilenci neustále objímají a Dominika se k Timovi tulí. A to napovídá, že jsou zase spolu.

Timo už několik let bojuje s maniodepresemi a Dominika loni od něj odcházela s tím, že je vyčerpaná a potřebuje znovu žít. Proto se po tolika letech vrátila z Finska do Česka a začala v rodné zemi žít nový život. Táta jí sehnal práci v kosmetickém salónu a bydlení, které jí financuje. Timo ovšem za Dominikou do Prahy stále létal.

„Seděli jsme spolu dlouho do noci v restauraci a já jsem na něm viděl, že ji má pořád velmi rád, že se mu po Dominice stýská,“ vyprávěl loni v létě deníku Aha! Gott. „Myslím, že je to pořád táhne k sobě! Ačkoliv si uvědomuji, že Timova nemoc nebyla a není pro moji dceru jednoduchá. I já sám na něm pozoruji výkyvy nálad. Světlé chvilky a pak ty temné,“ svěřil tehdy zpěvák.

Gott pak svou dceru podporoval v tom, aby Timovi dodávala energii a pomyslně ho neopouštěla. A to i v posledních měsících, kdy na nemocničním lůžku i doma bojuje s rakovinou mízních uzlin.

I když vztah Dominiky a Tima nadále pokračuje, každý bydlí někde jinde. Tim se po společné dovolené vrátil zpět do Finska, kde se věnuje muzice, a Dominika se navrátila do Čech ke své práci kosmetičky. Jak se to mezi nimi vyvine dál, ukáže čas…

Fotogalerie
13 fotografií