Voříšková patří mezi nejkrásnější české herečky se slabostí pro úspěšné kolegy. Její první vážnou známostí byl Vojta Kotek, s nímž se dala dohromady při natáčení Rafťáků. Jejich vztah nějaký čas vydržel, ale pro Vojtu byla vždy kariéra na prvním místě. Taky jeho režisérský debut Padesátka během tří týdnů v kinech vidělo přes 200 tisíc diváků.

Během natáčení vinařské komedie Bobule2 se Tereza dala dohromady s hercem Kryštofem Hádkem. Jejich soužití prošlo několika rozchody a návraty. A zřejmě to byl dost divoký vztah, protože nedávno Vojta u Jana Krause prozradil: „Se mnou je to asi trochu nuda, kdežto s Kryštofem je zábava. Třeba Terezka Voříšková říkala, že když spolu začali bydlet, tak prvních asi šest měsíců Kryštof nebyl schopen koupit žárovky, tak měli celou dobu čelovky. Takové dobrodružství se mnou nezažije.“ Nutno dodat, že po rozchodu s Voříškovou se Hádek zamiloval a v polovině roku 2014 se stal otcem syna.

Po Hádkovi se kráska usídlila v náruči úspěšného divadelního režiséra, dramatika a moderátora Jiřího Havelky. Po roce se ale pár v tichosti rozešel. Havelka se před několika dny na sociální síti pochlubil novorozenou dcerou.

Loni v červenci se Tereza na veřejnosti objevila ruku v ruce s hercem Igorem Orozovičem (30). Jak to dopadne tentokrát?

Fotogalerie
7 fotografií