Ať dělám, co dělám, na špičce mám stále dvě divácké jistoty Marka Ebena (58) a Karla Šípa (70), slušné, empatické a kultivované trvalky. Ti dva by spolu měli založit akademii pro moderátory, protože takhle má prezentace na televizní obrazovce vypadat!

Z nových tváří mě zaujala Jitka Nováčková (23), která spolumoderovala SuperStar. Od modelky jsem takový výkon nečekala, a přestože vím, že se řadě lidí nelíbila, já její vstup do moderátorského světa kvituji. Samozřejmě je před ní ještě mnoho práce, ale jako první výstřel dostačující.

Co mě naopak velmi zklamalo, byl primácký experiment s odpoledním magazínem Prima hodinka. Přišlo mi to jako nepřipravený polotovar, což se potvrdilo rychlým stažením pořadu z obrazovky.

Bohužel na to doplatily mladé moderátorské tváře Magdalena Wronková (24), Jakub Štěpán (24), Andrea Daňková (23), Gustav Hašek (34), Dominika Býmová (27) a matador Lumír Olšovský (42).

Jak se potvrdilo, bez řádné přípravy hodit nezkušené nováčky před kameru nelze. A můžeme jen doufat, že jim to nezmrzačilo budoucí kariéru...

Fotogalerie
5 fotografií