„Společně jsme byli na naší každoroční štědrovečerní túře a letos už s námi Adrianek šel jako rovnocenný parťák. Vždycky se jdeme podívat do kostela, k soše Brunclíka, na Čertovku a k Vltavě. Projdeme si Karlův most a stavíme se v hotelu Aria na něco dobrého. Potom jdeme domů připravovat štědrovečerní večeři a po večeři si rozdáme dárečky,“ popsala svůj Štědrý den Andrea Kalivodová s tím, že malý Adrianek si užil i vánoční cukroví.

Vánoce už začíná vnímat, z dárků měl velkou radost. Za rok to zase bude o něčem jiném,“ uvedla nadšená maminka. 

Péče o malého Adrianka a příprava celého Štědrého dne dá ale přece jenom zabrat, takže po rozbalování dárků rodinka vzhůru moc dlouho nevydržela. "Na půlnoční bychom chtěli chodit, ale letos jsme nešli. Chtěli jsme se vyspat a Adrianek také brzy usnul. Přece jenom, na půlnoční hraje hudba a on by se tam budil. Vyrazíme takhle všichni tři za rok,“ dodala Andrea.

Svěřila se také s tím nejpodstatnějším. Co Ježíšek/manžel letos naježil? „Můj manžel je velice kreativní, co se týká vymýšlení dárků. Nebudu konkrétní, ale dostala jsem přesně to, co jsem potřebovala. Do mého vkusu se umí trefit, ale také si navzájem říkáme, co bychom si přáli. Když se procházíme po Praze, koukáme do výloh a povídáme si, co by se nám líbilo. Manžel mi dal hodně praktických dárků, ale dostala jsem i nějaký ten šperk! Je o mě zkrátka hezky postaráno,“ svěřila se.

Na Silvestra bude celá rodinka v Brně společně s rodinou zpěvačky. "Jsme velká gurmánská rodina a tady v Brně vzniklo několik skvělých špičkových restaurací. Teď se chystáme jednu navštívit a budeme u jídla bilancovat ten letošní rok,“ dodala Andrea.

Video
délka: 02:27.17

Andrea Kalivodová se pyšnila vnadným výstřihem a přiznala, že druhé dítě zatím neplánuje Ladislav Novák

Fotogalerie
8 fotografií