Oba byli vyfoceni společně s dětským souborem Kordulka ve Tvarožné Lhotě na jižní Moravě. Užívali si vánoční atmosféry a Eliška si ve Strážnickém tradičním betlémě dokonce zazpívala. A že jí to šlo. Bylo za společně stráveným časem o vánočních svátcích ale skutečně jenom přátelství?

Jsme dobří kamarádi. Známe se již několik měsíců. Je to úžasný člověk, mám ho moc ráda,“ přiznala Eliška Blesk.cz. Oba spolu přitom byli v tropické Amazonii. Že by tam přeskočila jiskra? „Šlo pouze o pracovní výlet,“ vysvětlila Bučková.

Že by s Vágnerem došlo k něčemu jinému než přátelství, odmítá. „Rozhodně ale pár netvoříme a tvořit nebudeme. Vždy mě baví spekulace, s kým vším bych měla chodit,“ dodala Bučková. Sám Vágner náklonnost k sličné Elišce taky přiznal.

Myslím si, že je to velmi šarmantní a velmi elegantní dáma,“ řekl Vágner Blesk.cz. Víc než přátelství ale také popřel. Známý rybář byl přitom spojován v poslední době nejen s Eliškou, ale i s moderátorkou Lucií Borhyovou.

Ta ale stejně jako modelka vztah popřela. „Je to nesmysl, musím se tomu smát. S Kubou se známe spoustu let, jsme kamarádi,“ řekla blondýnka Super.cz. Jakub se alespoň může těšit z toho, že je v přítomnosti sexy žen.

Video
délka: 09:01.69
720p 480p 360p 240p

Rybář Jakub Vágner: Bratrovi jsem vztah s Krainovou rozmlouval! Markéta Reinischova, Petr Soukup

Fotogalerie
12 fotografií