České krásky doslova zastínily 55 dívek z celého světa, které bojovaly o titul Miss Tourism International.

„Čiňané jsou neuvěřitelní hostitelé. Člověk si jen musí zvyknout na to, že ač vás zde lidé neznají, neustále za sebou máte zástupy obdivovatelů, kteří se s vámi chtějí vyfotit. Jsme tu pro ně trošičku taková atrakce,“ prozradila se smíchem Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská.

Česká krása byla podtržena modely českých návrhářů. „Tak co se týká mých šatů, to je už taková ohraná písnička. Mám šaty od Lukáše Lindnera, což se dá už popsat jako moje druhé manželství,“ netajila se Langmannová, která byla v rudé róbě nepřehlédnutelná stejně jako Aneta Vignerová v černém modelu bez ramínek od Michaela Kováčika.

„Je velmi zajímavé pozorovat k jakému propojení v rámci obchodních i kulturních vztahů mezi oběma zeměmi dochází. My jsme sem jeli díky jedné české agentuře navázat větší kontakty s modelingovými agenturami. Byla to velmi zajímavá cesta,“ říká Aneta.

Ženou, která zaštítila export české krásy do této země neomezených možností, byla spolumajitelka agentury Eva Čejková. Ta obchodním partnerům přivezla bedýnky s českými specialitami.

Fotogalerie
5 fotografií