Slováček Patrasovou tak rozčílil, že na něj v rozhovoru pro Blesk Magazín práskla, že ji jakožto její manažer omezoval v práci v divadle nebo u filmu. On se ale brání. „Nikdy jsem Dádě nic nezakazoval a k penězům měla přístup. Měla padesátiprocentní podíl v zastupující firmě. Dáda vždycky, co potřebovala, tak si vzala. Co chtěla, to měla,“ podotkl v týdeníku Sedmička s tím, že naopak Dádě pomohl rozjet její kariéru před dětským publikem.

Kvůli milence Gelemové má Slováček doma už několik měsíců peklo. Ani to mu ale nebrání v tom, aby na večírcích mlsně okukoval mladé a krásné ženy. Jako třeba těhotnou Michaelu Sejnovou. Jakmile se ale dostane do společnosti svých vrstevníků, padne na něj náhle taková únava, že si musí mnout obličej, aby se probral. 

Dováděním s mladými děvčaty si ale Felix hodně zahrává. Dáda mu totiž dala ultimátum. Buď skončí s nevěrou, nebo od něj odejde. Slováček si ale stojí za svým, že je jeho manželství víceméně spokojené. „Jsou dny, kdy je to úžasné, a dny, kdy to člověka štve. Já myslím, že to prožívá každé manželství, každý člověk. Rozvod jsem si nikdy nepřipustil. Nikdy mě ani nenapadlo rozbít stávající rodinu,“ řekl razantně.

Fotogalerie
11 fotografií