K incidentu došlo v úterý odpoledne v Černokostelecké ulici v Praze. Poté, co se Janečkové ve voze udělalo špatně a ztratila vědomí, situace vyústila v sériovou havárii celkem šesti aut! „Omdlela a narazila zezadu do aut stojících na semaforech,“ popsal nehodu představitel Fantoma Marian Vojtko (42), který na místo nehody dorazil.

Alice Janečková a Marian Vojtko
Autor: Roman Souček

Zpěvák byl totiž Janečkové letitým partnerem, a přestože se loni rozešli a Alice je v osmém měsíci těhotenství s novým partnerem, o pomoc zavolala právě jemu! „Byla v šoku, instinktivně mi důvěřuje, takže se policie spojila se mnou,“ dodává Marian s tím, že Alici i další účastníky záchranka odvezla do nemocnice.

Janečkovou i ostatní účastníky nehody odvezly záchranky, nikdo ale není v ohrožení života. „Dcera je hospitalizovaná v nemocnici, ale ona i dítě jsou naštěstí v pořádku,“ potvrdil Blesku producent Janeček, jehož zpráva zastihla v GoJa Music Hall a který se více k nehodě nechtěl vyjadřovat. „Měla ohromné štěstí. Její vůz byl po bouračce na odpis a škoda na dalších autech se určitě vyšplhá na stovky tisíc,“ dodává očitý svědek.

Alice Janečková: Dítě se chvíli nehýbalo!

"Polil mě studený pot a chtěla jsem zastavit, ale nebylo kde, byla jsem ve šnůře aut," popisuje incident Janečková. "Probrala jsem se až v křižovatce mezi nabouranými auty, byl to hrozný pohled. Teď budu ještě nejméně den v nemocnici, čekají se na výsledky kardia. Dítě se chvíli nehýbalo, tak jsem se bála. Ale snad to bude v pořádku... Od minulého týdne vím, že to bude kluk. Zatím mu říkám Kevin."