7. prosinec 2019
Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava

11 neuvěřitelných proměn Evy Holubové! Podívejte se, jak vidí sama sebe!

/
 • Eva Holubová a jejích 11 tváří...
  23. října 2015 ● 15:04

  Není v České republice člověka, který by neznal herečku Evu Holubovou. Tato skvělá herečka je ženou několika tváří. Nejenom že umí excelentně hrát, také ze sebe umí udělat sexy ženu a nebo přímo modelku...

 • 1.

  Sexy dračice

   Herečka Eva Holubová se ukázala v podvazcích. Je vidět, že se nestydí ukázat svoje stehýnka, která se jí nedávno podařilo krásně zhubnout. Jestli se takto ukazuje i svému manželovi, tak u nich doma nuda rozhodně nehrozí. „S podvazky jde všechno líp,“ napsala si herečka na Facebook.

  Eva Holubová je žena mnoha tváří.

   

 • 2.

  Gábi Smolíková

  Od sexy dračice k mámě Gábi Smolíkové. Herečka má při představení na sobě paruku a vycpaný kostým. Je vyloženě k nepoznání.

   

  Eva Holubová je žena mnoha tváří.

   

 • 3.

  Fotomodelka

   Eva Holubová má velmi talentovanou dceru Karolínu, která se zabývá fotografováním. A jejím častým modelem je vlastní maminka. „Jedna z našich prvních fotografických prázdnin,“ upřesnila Holubová.

   

  Eva Holubová je žena mnoha tváří.

   

 • 4.

  Instalaterka z Tuchlovic

  Jako herečka si Eva Holubová prošla už mnoha rolemi. Ať už to byla zlá zdravotní sestra v Rekviem pro panenku nebo Alena v Hřebejkově Pupendu, vždycky byla skvělá. Teď se vrhla na natáčení filmu Instalatér z Tuchlovic pod taktovkou Tomáše Vorla st., se kterým už mají za sebou mnoho společných počinů, např. film Kouř nebo Skřítek.

   

  Eva Holubová je žena mnoha tváří.

   

 • 5.

  Cestovatelka

  Eva Holubová miluje cestování. „Byly to krásné chvíle uprostřed utrpení i lásky..... Peru, Paucartambo...“ uvedla k fotografii herečka.

   

  Eva Holubová je žena mnoha tváří.

   

 • 6.

  Turistka

   Za to ale stojí i procházky českými luhy a háji. A herečce evidentně ani nevadí, když není úplně to nejpříznivější počasí. „Pršelo, mrholilo, ale já naštěstí mám dobrou pláštěnku a holiny a navíc miluju a vždycky jsem milovala pláštěnky a holiny!“

  Eva Holubová je žena mnoha tváří.

   

 • 7.

  Elegantní dáma

  Na Karlovarském filmovém festivalu slavná herečka vyvedla svoji půvabnou dceru Karolínu. A oběma to vážně seklo. Hodily se do gala a předvedly krásné elegantní róby.

  Eva Holubová je žena mnoha tváří.

   

 • 8.

  Milující matka

  Není však nad to trávit svůj volný čas s těmi nejbližšími. A hlavně jako správná maminka si herečka musí občas užít volno jen se svými dětmi. Jako na této fotografii, kde je Karolína, Zdeněk a Eva, kteří se nechávali společně zkrášlovat a zarelaxovali se v lázních.

  Eva Holubová je žena mnoha tváří.

   

 • 9.

  Modelka

   Herečka nabitá sluníčkem ze slunné Sicílie, kde trávila léto se svou rodinou, se rozhodla stát se na chvíli modelkou a prošla se po mole. A nejenom že působila jako ostřílená modelka, ještě jí to navíc velmi slušelo.

  Eva Holubová je žena mnoha tváří.

   

 • 10.

  Milovnice adrenalinu

  Na již zmíněné dovolené na Sicílii si Holubová neužívala pouze sluníčka, písku a lenošení. Také se rozhodla zpestřit si den lehkých adrenalinem. A zvládla to. Z útesu do vody neskočí každý.

  Eva Holubová na dovolené skákala kufr.

 • 11.

  Paní herečka

  A nakonec nejznámější tvář Evy Holubové. Tvář herečky, která jde do všeho naplno a nebojí se žádné výzvy. I když je povolání herce náročné jak fyzicky, tak psychicky a nebo časově, díky divákům se vždycky dokáže vyhecovat k dalšímu vynikajícímu výkonu. „Miluju diváky!! Můžu být unavená na smrt, když cítím tu jejich touhu, pojďme být spolu, okamžitě se propojí naše energie...“ uvedla herečka na svůj Facebook.

  Eva Holubová je žena mnoha tváří.

StarDance 2019

Sledujte dění kolem desáté řady soutěže StarDance.

Taneční páry Porota Další řady

 

 

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

donpadre:  Odpudiva pani,jeste bych snad do vyctu zaradil alkoholicka!

(24. 10. 2015 00:32)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy