16. říjen 2019
Svátek slaví Havel, zítra Hedvika

Selfie mánie těhotných: Slavné „kuličky“ si fotí břicha na záchodcích

/
 • Slavné těhulky propadly „pupkaté“ selfie mánii.
  6. října 2015 ● 05:34

  Nejenže mezi českými kráskami propukl baby boom, nastávající maminky navíc zcela pohltily těhotenské selfie. Těhulky z řad zpěvaček, moderátorek i modelek se čím dál častěji chlubí svými pupky na záchodě před zrcadlem.

 • 1.

  Monika Absolonová (39) - zpěvačka

  Po miminku toužila celý život, ale měla smůlu na chlapy. Až hokejista Tomáš Horna (34) udělal Absolonovou šťastnou. Už od šestého měsíce má ale pupek zpěvačka abnormálně velký, termín porodu Tadeáška je určen až na 20. listopadu!

  Monika své fanoušky na Facebooku informuje každý týden o průběhu svých těhotenských stavů. „Uvařila jsem 44 bramborových plněných knedlíků s uzeným masem a česnekovým zelím. Po návštěvě blízkých už nejsou,“ směje se zpěvačka.

  Těhule Monika Absolonová
  Těhule Monika Absolonová
  Autor: Facebook

 • 2.

  Jitka Válková (23) - modelka

  Čerstvě vdaná Jitka Boho Válková otěhotněla z velké lásky po půl roce chození s hudebníkem Lukášem (30), poté co se náhle rozešla se snoubence Mirkem Ciprou (43). Rodit by měla krátce před Vánoci. „Pěkně rosteme. Užívám si každou minutu, kdy mimi kope. I když mě v noci budí, ale bude hůř v tom dobrém slova smyslu,“ říká šťastná modelka, která si na termín porodu domluvila i pracovní aktivitu. „Tak snad to v klidu odzpívám a pak odrodím,“ doufá modelka.

  Jitce Boho zbývají do porodu tři měsíce.
  Jitce Boho zbývají do porodu tři měsíce.
  Autor: Facebook

 • 3.

  Ornella Koktová (22) - modelka

  Manželka Josefa Kokty (57) otěhotněla neplánovaně se ženatým milovníkem žen. Partneři i přes veřejné lynčování vše ustáli, Ornella Koktová porodila syna Quentina (2,5), sestěhovala se s Pepou, který si ji nakonec vzal. Mladá paní Koktová plní Facebook denně fotografiemi své maličkosti.

  Ornella Koktová před porodem
  Ornella Koktová před porodem
  Autor: Facebook

 • 4.

  Michaela Ochotská (30) - moderátorka

  Letos v lednu přivedla na svět synka Andrého. I když dnes vypadá Ochotská až anorekticky, těhotenství s Lukášem Rosolem (30) jí prospělo. Zvětšila se jí prsa a celkově se drobná moderátorka spravila, tudíž vypadala zdravě. „Mateřství je ta nejhezčí věc, co mě kdy potkala,“ říkala bývalá moderátorka.

  Těhotná Míša Ochotská
  Těhotná Míša Ochotská
  Autor: Facebook

 • 5.

  Romana Pavelková (31) - modelka

  Měla to pěkně naplánované. Do třiceti se chtěla Romana Pavelková vdát a mít dítě. Sice se o rok sekla, protože syna Maxíka porodila až letos v srpnu, ale jinak to zvládla na jedničku. O svém těhotenství, výběru výbavičky, nákupu kočárku nebo vhodné stravě taktéž pravidelně informovala veřejnost.

  Těhotná Romana Pavelková
  Těhotná Romana Pavelková
  Autor: Facebook

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 12

labid: Nová móda - fotit si nechutné vyvalené teřichy. Asi přidám ten svůj pivní ;-)

(06. 10. 2015 13:37)

hejhej: Vypatlané mozky!!!!!!

(06. 10. 2015 13:26)

nicnezpravda:  Těhotenství dnes není soukromá věc ale jen moda..

(06. 10. 2015 10:39)

provokaterka: Ještě by tam mělo být napsáno jméno pravého táty.

(06. 10. 2015 10:30)

naidka: No, ještě že Plesk nenapsal "slavné těhulky", to by tomu teprve nasadil korunu.

(06. 10. 2015 08:42)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy