Nejmenší český herec Jiří Krytinář si s Olivií Žižkovou nebral servítky a obvinil ji také z toho, že za erotický kalendář, který spolu nafotili, nedostal zaplaceno. „To nebyla pravda. Jirka dostal do rukou CD, které zřejmě v dobré víře někomu půjčil, takže fotografie se najednou objevily volně ke stažení na internetu,“ vysvětlila Aha! Olivie.

Video
délka: 05:19.48

Přítelkyně Jiřího Krytináře (+68) promluvila o jejich vztahu, nenávisti a depresích. Blesk TV

To, že se o ní roznášelo, že je lehká děva, ji velmi poškodilo. „Jirka mě špinil v médiích, která o mně psala, že jsem prznitelka trpaslíků a zpěvu, což zavinilo, že jsem byla téměř rok bez práce. Můj muž Jan Žižka pracuje na konzervatoři a studenti na něj hleděli skrz prsty. Dost nám to ublížilo, tudíž nadále požadujeme veřejnou omluvu a finanční vyrovnání od serverů, které tyto lži vydaly,“ uvedla Žižková.

Jak to ale bude s pozůstalými? „Po nich samozřejmě žádné peníze požadovat nebudu, měla jsem s jeho dcerou Janou i bývalou manželkou Magdou pěkné vztahy,“ dodala Olivie. Soud proběhne 19. října.

Co na celou kauzu říká právník? 

Kdyby Žižková trvala na odškodnění od pozůstalých, měla by podle práva smůlu. „V případě neoprávněného zásahu do osobnostních práv fyzické osoby zaniká úmrtím osoby, která takový zásah způsobila, povinnost poskytnout zadostiučinění, a to z důvodu osobního charakteru této povinnosti,“ řekl deníku Aha! renomovaný pražský právník.

Fotogalerie
8 fotografií