Bývalí kolegové od rozchodu s Vojtou drželi basu a o jeho chování mlčeli. Vždy se k rozpadu vyjadřovali shovívavě a nikdy naplno neřekli, že Dyk je prostě namistrovaný Dy(c)k. Ale na svém oficiálním Facebooku to nevydrželi a svému exkolegovi slušně nakopali zadek. „Škoda tý povahy, jako nemá smysl dělat, že to není. Ráchli jsme se kvůli Vojtově povaze. To se nedá nedá...“ A aby to došlo i lidem, co si stojí na vedení, napsali ještě jeden status a doplnili fotkou mimozemšťana. Trefné, ale nezhrzené...

Vojta Dyk bez masky

Co se stalo? Vojta v sobotu odpoledne na generálce na večerní přímý přenos show Konta bariéry předvedl takové hvězdné manýry, za které by se nemusela stydět topmodelka Naomi Campbell nebo kdejaká primadona.

Herec, který byl jedním z účinkujících, vykoukl ze zákulisí, a když viděl, že je tam spousta novinářů, odmítl v jejich přítomnosti vystoupit! Pořadatelé z České televize Vojtovi slibovali hory doly černý les, lízátko s obrázkem, ale Vojta sebou prásknul na zem a s nožičkama ve vzduchu povykoval, že dokud tam budou média, on nevyleze.

„Ano, s panem Dykem byl velký problém. Překvapil všechny a mě také. Opravdu se velice všem novinářům omlouvám, s produkcí vše bylo domluvené a odsouhlasené. Nerozumím tomu, co se stalo,“ uvedla pro Super.cz specialistka PR České televize Aneta Veselská.

Těžko říct, co se herci stalo, zda měl své dny nebo jeho nenávist k novinářům je tak obrovská, že ji nedokáže udržet na uzdě, ale takhle sprostě se nechová ani řeznický pes! Jeho partnerka Táňa Vilhelmová by mu doma měla častěji naplácat na zadek, a nejenom v posteli...

 

Fotogalerie
8 fotografií