Není divu, že se okolo úspěšné sportovkyně neustále motají muži, ale ona se doma musí tvářit, že je Panna orleánská. Její táta, muzikant Janek Ledecký, jí dal na vědomí, že dokud to nebude skutečně vážné, tak mu partnera vůbec nemá ukazovat.

„S Ester máme skvělý vztah, ale co se týče jejích partnerů, nechci o tom slyšet. Doposud mi žádného nepředstavila, takže to asi nebylo nic vážného. Už dávno jsme si řekli, že když to nebude vážné, tak ať ho domů nevodí,“ řekl Blesk.cz Janek. „Jsem typický otec, který běhá s brokovnicí okolo baráku a odhání všechny nápadníky. Je to prostě moje holčička a chci pro ni to nejlepší,“ dodal se smíchem muzikant, který se zapojil do kampaně proti rakovině prsu.

„Dobře si vybírám charitativní projekty, které podpořím. Vždy chci vědět, kam ty peníze jdou nebo komu pomohou. A právě projekty, které jsou osvětou, jsou mi velmi blízké, míní Ledecký, který zazpívá na koncertě v rámci říjnového Pinktoberu v Hard Rock Cafe „Je to nejenom charitativní záležitost, ale i představím novou desku Na konci duhy. Po deseti letech nová deska,“ dodal muzikant.

Fotogalerie
12 fotografií