Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje 5. září řekla "ANO" o 16 let mladšímu Josefu Pizingerovi. Svatba proběhla na zahradě jejich domu v Říčanech a pozvaní do poslední chvíle netušili, že jde o veselku.

"Chtěli jsme to utajit, což se nám podařilo, tak jsme to všem raději řekli den dva předem, aby se náhodou někdo neprokecal. Pozvali jsme jen nejbližší přátele, které znám roky. Za svědka mi šla kamarádka Markéta Škopková. Byl to opravdu skvělý den, přesně podle našich představ. Byla to v podstatě party na zahradě," řekla Blesk.cz Vendula, která si vzala příjmení svého manžela. "Vůči manželovi by mi přišlo hloupé nejmenovat se jako on. Miluji svého muže a na své nové příjmení jsem hrdá. Akorát je to nezvyk, když se někde podepisuji," přiznala se smíchem jediný drobný problém Vendula.

Vendula se na křtu nového videoklipu a singlu Mariana Vojtka pochlubila nádherným snubákem osázeným brilianty. Na levém prsteníčku nosí i zásnubní prsten.

Jak se říká: do třetice všeho dobrého a zlého. Vnímá to tak? "Byla bych ráda, kdyby to tak bylo, ale takhle o tom nepřemýšlím. Prostě jsem se vdala, protože cítím, že je to chlap, s kterým chci být napořád," míní blondýnka.

Video
délka: 07:53.49

Svobodová se tajně vdala za syna své kamarádky! Co o něm řekla před svatbou? Blesk TV