V osmdesátých letech byl Habera idolem mnoha žen. Tehdejší móda totiž přímo velela obléct vytahané nátělníky, orvané džínové kraťasy, které zrovna v případě Habery dávaly vyniknout jeho vypracovaným nohám. Takže zpěvák byl, jak už to tak u celebrit bývá, se svými módními kreacemi fanoušky napodobovanou módní ikonou. Podobně oblékaný chodil i Janek Ledecký, který své vypracované tělo (mimochodem, zůstalo mu dodnes) rád ukazoval.

Daniela zřejmě listovala v archivních fotkách svého muže a rozhodla se ho napodobit. I kdyby si na své dokonalé tělo navlékla pytel, bylo by to sexy. Takže v rozevlátých vlasech, tílku a kraťáskách à la Habera zamlada vypadá skvěle.

Daniele opravdu nechybí smysl pro humor. Když jí fanoušci napsali, zda jsou to opravdu TY slavné Haberovy kraťásky, tak odepsala: „Ano, to jsou ony – originál. Pro toho, koho to kdy zajímalo – ano, jsou opravdu tak krátké, jak vypadají na všech fotkách. Jak se do nich vešel, nechápu :) Jaké štěstí, že jsme se potkali, až když byly bezpečně uklizené :)“

Fotogalerie
7 fotografií