Ještě je nikdo neviděl spolu. Vlaďka Erbová a Michal Gulaši si dávají velký pozor, aby je pohromadě nikdo nenačapal. Jejich plán má ale trhliny. I když modelka jejich vztah stále nepotvrdila, jejich odchody ze stejných vchodových dveří a příchody do nich mluví za vše.

„S nikým nebydlím, jen se svými dětmi. A už se k tomu dál nebudu vyjadřovat,“ sdělila deníku Aha! Erbová. Gulaši pro jistotu rovnou zavěsil, když uslyšel dotaz. Přitom hokejista už v bytě modelky minimálně jednou přespal. Jako důkaz slouží fotografie z minulého úterý, kdy Gulaši opouští dům v 7:08 a Erbová půl hodiny po něm.

Jejich taktika je propracovaná. „Michal zvonil u dveří, ale nedozvonil se. Chvíli chodil s taškami po ulici se sluchátky v uších a telefonoval. Pak přešel ulici, stoupl si naproti vchodu a vyhlížel, až se objeví Vlaďka,“ popsal situaci očitý svědek.

„Řepková přišla s dětmi za pár minut. Na ulici se na něj ani nepodívala, ale vchodové dveře nechala pootevřené. Pár vteřin nato do nich vešel Gulaši,“ popsal situaci náhodný kolemjdoucí.

Video
délka: 01:08.30

Rozvádějící se Vlaďka Řepková a milenec Gulaši: Tajné manévry před novým bytem! Markéta Reinischova

Za Erbovou však nechodí pouze Gulaši. Navštěvuje ji i Tomáš Řepka. Na rozdíl od hokejisty se ale nikdy nezdrží tak dlouho. Většinou jen přiváží a odváží děti Marcuse a Viktorii. 

Fotogalerie
6 fotografií