Eva, která v pondělí večer poprvé moderovala Top Star magazín, se s Karlem Kubou (41), bývalým manželem své starší sestry Moniky Kubové (41), stýká zhruba od listopadu 2013.

„Je to pravda, ale Eva není příčinou našeho rozvodu. Přišla v době, kdy už byla dávno podaná žádost o rozvod,“ řekla Blesku Monika, která je rozvedená od loňského prosince.

Nevlastní sestry mají společného tatínka Ladislava Perkause, po kterém se slehla zem a moderátorka ho údajně od puberty neviděla. Podle informací Blesku vztah Evy a Moniky není ideální. Přestože je od sebe dělí 19 let, jsou si podobné jako dvojčata. Stejné oči, nos a plné nejen rty, ale i výstřihy.

„Manžel to chtěl tenkrát dát ještě do kupy, a tak si asi myslel, že mě s ní naštve,“ míní Monika.

Sama moderátorka se k rodinným vztahům nechce vyjadřovat. „Přítele mám, ale nechci tahat soukromí. Možná ho jednou představím. Hodně jsem četla, kdo je můj přítel a kdo ne – a žádný z nich to nebyl,“ řekla už dříve v rozhovoru pro Blesk. Podle informací Blesku však Kuba není jediný muž, který ji zahrnuje drahými dárky...

Kdo je Karel Kuba?

Bohatý podnikatel je otcem Davida (21) a Natálie (16) a je už také dědečkem. Bydlí kousek od Evy a v Jesenici vlastní restauraci. Jezdí luxusním autem značky Maserati. Rozvodové řízení s Monikou Kubovou se prý táhlo zhruba rok a půl. Eva a Karel se podle informací Blesku už jednou rozešli. Posléze se k sobě však vrátili.

Fotogalerie
11 fotografií