Matka dvou školáků se totiž vyděsila, a hned jak si bulku nahmatala, pospíchala k lékaři do Fakultní nemocnice v Motole. „Chytila jsem úplný amok,“ přiznává Alice. „Hrozně jsem se bála, co to může být. Samozřejmě každého hned napadnou hrozné myšlenky,“ říká sexbomba.

V Motole jí na klidu nepřidalo ani to, že ji lékaři rovnou odvezli na operační sál. „Na něm jsem strávila asi půl hodiny. Naštěstí se přišlo na to, že se jedná o zapouzdřenou tukovou buňku, takže ji ani neposílali na histologii. Byla ale dost velká, vedla až ke kosti, takže mám na krku několik stehů,“ popisuje Alice zákrok, kvůli kterému se teď na veřejnosti objevuje se zalepeným krkem. 

Video
délka: 03:03.80

Alice Bendová je po operaci! Z krku jí vyoperovali bulku, která vedla až na kost! Petr Macek

Přesto věří, že žádná jizva nebude. „A i kdyby ano, nedalo by se nic dělat. Stejně už mám na břiše jizvy po císařském řezu, kterým jsem rodila,“ směje se s tím, že už stejně neplánuje fotit žádné odhalené snímky. „Ale řez pravidelně větrám a dělám vše, co mi lékaři řekli, tak snad to bude v pořádku,“ dodává Alice. Ta se už zítra poprvé objeví právě jako moderátorka Barrandovské Sedmičky na TV Barrandov.

Fotogalerie
3 fotografie