Slováčkova první žena Alena Wevelsiepová (67) před dvěma týdny ovdověla. Její movitý podnikatel podlehl v Německu dlouhé těžké nemoci.

„Ano, je to pravda, manžel zemřel. Do posledních chvil jsem o něj pečovala,“ potvrdila informaci Blesku vdova, která si říká René. Tak taky pojmenovala dceru, kterou má s Felixem. Známá dabérka René Slováčková (37) se díky matce bude také těšit z neskutečného jmění.

O výši dědictví po posledním manželovi se bývalá vydavatelka časopisů Madame nechtěla bavit. Její přítelkyně obeznámená s podrobnostmi byla ale sdílnější.

„Pan továrník byl velice movitý. René zdědila nejen tučné bankovní konto a různé nemovitosti, ale taky značné jmění v uměleckých dílech,“ prozradila Blesku. Podle ní už může Slováčkova první žena bezstarostně složit ruce do klína a její děti taky.

Podíl na tom má i Dáda Patrasová(59). „Ona si teď pochvaluje, že jí kdysi Patrasová přebrala Felixe. Jen díky tomu totiž poznala dalšího muže, s nímž se měla královsky. Navíc se o ni nyní postaral i po smrti,“ uzavírá přítelkyně Wevelsiepové.

Fotogalerie
9 fotografií