Brabec skončil v nemocnici, kde byl v kómatu několik dní, jak informuje týdeník Sedmička. Pak se naštěstí probral. Jenže sám zatím mnoho důvodů k radosti nemá.

„Zase mě zradilo srdce,“ prohlásil herec, který odmítl, že by jeho kolaps souvisel s vlnou veder, která se nedávno Českem prohnala. „To má souvislost s jistými traumaty, která jsem nemohl překonat a která jsem bral velice vážně,“ vysvětloval Brabec, který ale vidí příčiny toho, co ho potkalo, ještě jinde.

„A do toho mě ještě naštval jeden nejmenovaný hajzl, který už je naštěstí vyhnaný, je pryč z mého života!“ tvrdil Vladimír, který teď má před sebou docela dlouhou cestu.

Až mi bude lépe, opustím Prahu!

„Teď je pro mne důležité poslouchat rady lékařů, jak se mám chovat a co mám dělat,“ řekl Blesku přesvědčivě Brabec. „Hlavní, co mě teď čeká, je stěhování. Na rady doktorů jsem se rozhodl opustit Prahu a odejít k dceři na venkov, kde se snad lépe budu uzdravovat,“ má jasno Vladimír v tom, co bude dělat po propuštění z nemocnice.

„Je to zvláštní, ale cítím se teď už zase v pořádku a je mi dobře. Jenže lékaři to vidí jinak a nemá cenu riskovat, zdraví máme jen jedno a nerad bych opět vyděsil rodinu. Tak budu poslušný pacient,“ dodal poměrně zvesela Brabec.

Fotogalerie
7 fotografií