Oslavenec Martin Dejdar si při cestě do pronajaté restaurace koupil v rámci charitativní akce cihlu s portrétem Barta Simpsona. Tomu v českém znění propůjčuje hlas. A byl z toho tak nadšený, že si neodpustil své typické grimasy.

Ovíněný Martin

Hosté na party jedli a pili až do pozdních nočních hodin. Jako poslední opouštěl restauraci oslavenec Martin Dejdar. Notně ovíněného ho museli při cestě k autu podpírat dva kamarádi. Padesátku zkrátka pořádně zapil. Tak jak si už v březnu v USA naplánoval.

Ke kulatému jubileu se Martin staví statečně a vrásky si z padesátky nedělá. „Věk a stárnutí člověk neovlivní, ani já. Snažím se sportovat, být v kondici a oblékat se nadčasově. Zatím se cítím dobře a žádné nemoci mě netíží, tudíž stárnutí ještě nějak ovlivním. Věk však musím akceptovat. Abych se ale přiznal, letí to, ať chci nebo ne. Depresi z toho ale nemám,“ prohlásil letos březnu Dejdar.

Dorazil expremiér

S gratulacemi a dárky pak za Dejdarem do hospody zamířily desítky jeho kolegů a kamarádů. Nechyběli parťáci ze Studia Ypsilon, se kterými si také zahrál ve Slunce, seno... – tedy „živočichář“ Jiří Lábus (65) a Jaroslava Kretschmerová (59) alias Evík.

Ze známých párů dorazila Tereza Kostková (39) s manželem Petrem Kracíkem (57) nebo Kateřina Herčíková (40) s veterinářem Janem Herčíkem (57). Přišel i Dejdarův velký přítel, bývalý premiér Mirek Topolánek (59) – toho času podnikatel.

Fotogalerie
28 fotografií