Jiří Adamec byl z manželky Jany, která zhubla dalších 5 kilo, doslova u vytržení. „Jenom jsem žasl! Má 55 kg, které měla před dvaceti lety! Vypadá nádherně! A po dvou dětech! Jsem na ni moc pyšný,“ byl nadšen režisér. Jako kdyby „slintal“ nad „kořistí“, kterou chce uhnat.

Adamec, který má s manželkou Daniela (9) a Jasmínu (6), se pořádně plácl přes kapsu a v Miami si pronajal byt. Prý je to ale jeho nejlepší finanční investice. „Děti tam chodily do normální základní školy, dokonce v části, kde žije silná hispánská komunita, takže Daník například chodil i na hodiny španělštiny,“ popisoval Adamec a dodal: „Děti se angličtinu v téhle škole učily tím, že ji používaly při výuce běžných předmětů jako ve škole v Praze. Nešlo o žádnou školu s výukou angličtiny.“

Bydlení prý bylo drahé, studium dítek ale nestálo nic. „V USA je státní základní školství zdarma. Stejně jako v Miami třeba METRO!!! A cizinec, který prokáže, že si oficiálně pronajal byt v místě působnosti školy, má nárok na základní vzdělání svých dětí zdarma,“ vysvětluje Adamec, který včerejší den strávil narozeninovou večeří pouze v kruhu rodinném. „Víc jsem si nemohl přát. Už se mi velmi stýskalo,“ přiznal.

Fotogalerie
7 fotografií