Tolik jako dnes se o Romanu Vojtkovi snad ještě nikdy nemluvilo. Pětadevadesát procent žen by ho za jeho bezcitnost a sobeckost nejraději zadupalo do země. „Namyšlený frajírek a pěknej zbabělec,“ zní v internetových diskuzích na adresu Vojtka, který do dneška platil za „dokonalého manžela a vzorného tátu“. Tomu je teď konec.

Nadávky se na něj hrnou ze všech stran. „Haj*l to je. A já ho měla za jednoho z nejslušnějších mužů v showbyznysu,“ píše se v diskuzích. „Je to pěkná svi*árna. Je to smeták,“ hlásí další.

S Vojtkovou manželkou Terezou, která se po rozchodu psychicky zhroutila, leží na kapačkách a i přes velmi pokročilé stádium těhotenství musí brát antidepresiva, soucítí snad všechny ženy v Česku.

Je to nezodpovědný deb*l. Jak jinak nazvat chlapa, který udělá dvě děti a ještě před narozením toho druhého zjistí, že už manželku ‚nemá rád‘. Takový ho*ada by se vůbec neměla ženit,“ vyjádřila své znechucení vůči Vojtkovi další žena. „Je to hnusnej charakter. Jako přes kopírák s Leošem Marešem. U něj to bylo naprosto stejné,“ myslí si jiná čtenářka.

Ale Romana nekamenují pouze ženy, herec hnul žaludkem i mužům. „Ať je to, jak chce, odejít pár týdnů před porodem je ubožárna. Obzvlášť když ještě hraje komedie s kočárkem,“ soucítí s Vojtkovou manželkou jistý muž.

Tohle přeci neudělá ani ta největší svi*ě, odejít těsně před porodem. Jsem zvědav, co za tím je,“ napsal další rozhořčený muž do internetové diskuze. Stejně jako je zvědavý on, zajímá i celý národ, zda za tím stojí jiná žena, nebo se Vojtek dočista pomátl.

Fotogalerie
7 fotografií