Hrycová jako ředitelka Nové scény v Bratislavě před lety oslovila Helenu Vondráčkovou kvůli účinkování v muzikálu Hello, Dolly! Časem ale vznikl spor (nakonec i soudní) o vyplácení DPH. „Všechny soudy Nová scéna vyhrála,“ řekl Blesku Wandin otec Andrej.

Agentura MM, Martin Michal a Helena Vondráčková poté zažalovali Hrycovou už jako fyzickou osobu o 1,3 milionu korun za nemajetkovou újmu. „Wanda na jedné tiskovce řekla, že jsou pro ni Vondráčková a Michal lidmi, kteří se vyžívají v soudních sporech,“ vysvětlil Hryc. Soudy se vlekly, vzduchem létala odvolání a teď i konečný verdikt. „Po devíti letech mám rozhodnutí Krajského soudu v Bratislavě, který celou žalobu zamítl. Už proti tomu není odvolání. Ani omluva v médiích nebude,“ řekla Blesku Wanda.

Martin Michal: Jsou to lži!

Manžel a manažer Heleny Vondráčkové Martin Michal má na celou situaci zcela odlišný náhled: „Soud v Bratislavě vydal rozhodnutí, že za lži Hrycové odpovídá divadlo, protože lhala jako ředitelka Nové scény! Je pak na divadle, zda na ní vzniklou újmu bude vymáhat. O ubohosti Hrycové svědčí fakt, že naše strana uvedené soudní rozhodnutí nemá dosud ani k dispozici, a tato prolhaná osoba už obvolává novináře!“

Fotogalerie
6 fotografií