Na zkoušku kostýmů přišla Monika Absolonová jako šedá myška, ale rázem se z ní stala krasavice. Pod rukama stylistů se Monika díky roli v muzikálu Evita stane nejznámější první dámou Argentiny Evou Perónovou (†33). Stejně jako národem milovaná žena střídala své kostýmy, bude se muset převlékat i Absolonová.

„Tak hrozné to nebude. To zvládnu. Náročnější je role samotná. Není to vůbec pro většinu z nás, kteří v muzikálu vystupujeme, jednoduché představení, ale moc se těšíme. Ondřej Sokol je výborný režisér, který ví, co chce, do děje sem tam přidá i zrnko humoru, a myslím si, že se diváci mají nač těšit. Film s Madonnou a Antoniem Banderasem byl sice bombastický, my předvedeme Evitu jinak, spíš jako komornější příběh, ale nechte se překvapit,“ svěřila se zpěvačka.

Slavnostní premiéru muzikálu Evita chystá divadlo Studio DVA na 19. února. V příběhu skladatele Andrewa Lloyda Webbera (66) se zpěvačka představí po boku Karla Rodena (52), který si zahraje argentinského diktátora Juana Peróna (†78).

Fotogalerie
9 fotografií