Prachařová byla v Americe letos v lednu, dokonce se tím chlubila na Facebooku. Status však následně smazala, asi aby zbytečně na svůj výlet neupozorňovala. Podle serveru Super.cz nejela za kamarádkou, ale za hokejistou Jiřím Tlustým.

Když jsme se Agáty zeptali, jak to tedy s výletem za velkou louži bylo, brečela Blesku do telefonu. „Někdo nás chce zničit. Vůbec to nechápu a nerozumím tomu. Byla jsem na dovolené za kamarádkou, odletěla jsem tam sama, potřebovala jsem si vyčistit hlavu. S žádným Tlustým to nemá nic společného,“ řekla Blesk.cz Agáta.

Následně zavolala s oficiálním vyjádřením za oba dva manžele. „Máme spokojené manželství a nic se mezi námi neděje a jsme spolu šťastní,“ řekla Agáta.

Do toho se zpovzdálí ozval hlas Jakuba Prachaře. „To rozhodně není vyjádření za nás oba,“ bylo slyšet Prachaře.

Agáta chce touto fotkou na Facebooku dokázat, že žádnou krizi nemají
Autor: Facebook.com
Agáta chce touto fotkou na Facebooku dokázat, že žádnou krizi nemají
Autor: Facebook.com

Agáta okamžitě poté, co Prachař začal mluvit do médií, na svém profilu na Facebooku zveřejnila fotku, která má dokazovat, že žádnou krizi mezi sebou nemají. „Jsme šťastní a nikdo nás nerozhodí,“ napsala ještě na svou zeď Prachařová.

Nyní je na Jakubovi, jak se k tomu postaví. Zda Agátě odpustí a dá jí ještě šanci, nebo toto bude neslavná hokejová tečka za jejich manželstvím. Nedávná dovolená ve Španělsku, z níž se manželé i s Agátiným synem Kryšpínem před pár dny vrátili, žádnou idylku do jejich manželství očividně nepřinesla. 

Navíc by to nebyla první krize, kterou jejich rodina trpí. Ještě před svatbou Jakuba a Agáty se mluvilo o nenávisti mezi Veronikou Žilkovou a Danou Batulkovou. Žilková měla být bývalou milenkou Davida Prachaře, jenž byl manželem Batulkové. Žilková to ale razantně popřela. Nicméně na jejich svatbě připustila usmíření. „Tahle svatba pro naše rodiny znamená smír,“ nechala se slyšet Veronika.

Video
délka: 06:03.60
Video se připravuje ...

Zprávy: Bude se Agáta rozvádět? A nová fakta o minulosti otce viněného z pedofilie redakce Blesk TV

Fotogalerie
9 fotografií