Oblíbený bavič Patrik Hezucký se se svojí přítelkyní Nikol vydal na pohodovou luxusní dovolenou do Thajska. Čerpal tak síly na další maraton Ranní show, která startuje ve složení Leoš Mareš, Patrik Hezucký a bombucman Jakub Kohák opět 19. 1. v 6 hodin.

Oproti tomu adrenalinový nadšenec Nasty (Petr Cerha) se svojí dlouholetou láskou Anetou podnikl mnohem větší dobrodružství. Někomu by se mohlo zdát, že až sebevražednou misi. Na Seychelách si zaplavali s rejnokem, a dokonce se vydali na zakázaný žraločí ostrov, který své jméno nezískal náhodou. U ostrova není přístav, takže si tyhle dvě hrdličky musely zaplavat se žraloky, aby se na pevninu dostaly.

„S Anet máme rádi zvířata, ať už je to pes, chobotnice nebo bobr. Proto jsme želvy, žraloky, pavouky a ostatní exotickou faunu přímo vyhledávali. I přesto, že nás někteří domorodci varovali, že na jistá místa není dobré vstupovat. To pak máte pocit, jako když jste v počítačové hře s jedním životem,“ říká moderátor.

Autor: Evropa 2

Jedno je jisté – Nasty má pro strach uděláno, protože upřímně – nejen dámy by se toho pavouka na fotce nedotkly ani desetimetrovou tyčí.

Fotogalerie
8 fotografií