Na obrovský cihlový dům v Zákolanech nedaleko Prahy je totiž uvaleno zástavní právo a byl vydán příkaz k prodeji. A to Barabáš dluží "jen" 180 tisíc korun. Ale věřitelům už došla trpělivost a vše předali exekutorům.

„Podle katastru nemovitostí jsou proti konkrétnímu dlužníkovi vedeny dvě exekuce, které soud zahájil nedávno na návrh stavební spořitelny a fyzické osoby,“ řekla deníku Aha! mluvčí Exekutorské komory ČR Petra Báčová. „Na nemovitosti vázne několik zástavních práv, ve prospěch věřitelů již bylo zřízeno exekutorské zástavní právo a jejich pohledávky byly zajištěny i vydáním příkazu k prodeji,“ dodala Báčová. 

Nemovitost pochází z roku 1844 a díky manželům prošla velmi nákladnou rekonstrukcí, takže její hodnota je minimálně deset milionů korun. „Náš dům je ve skále, takže výhled z jednotlivých pater se liší. Když k nám vejdete v přízemí, máme tady koupelnu a technickou místnost, v patře je obývák s krbem, tam je moc fajn. Mám v tomto patře také svůj pokoj a odtamtud mám výhled na další dům. Ale z dalšího patra, kde má pokoj můj manžel, je výhled do krajiny plné stromů,“ řekla v rozhovoru pro iDNES.cz Štěpánová. K domu náleží velká zahrada, kde manželé v létě pořádají party.

Video
délka: 04:16.72

Zprávy: Dluhy! Štěpánová před soudem! A která slavná žena se svlékla? Blesk TV

Fotogalerie
5 fotografií