25. únor 2020
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Pro které celebrity byl rok 2014 tím nejhorším? Na 1. místě je Mareš!

/
 • Dívka poskytla Blesku svou policejní výpověď. Takhle prý dopadla po údajném napadení Leošem Marešem. Podala na něj trestní oznámení
  31. prosince 2014 ● 05:02

  Ve světě showbyznysu se najde hned několik známých tváří, které by nejraději rok 2014 vymazaly ze svého života. Proč? Zažily věci, které by nepřály ani nejhoršímu nepříteli. Mojsejová si poseděla v kriminále, Janečkové se zabil synovec a Lucce Bílé umírá maminka. Vlastní vinou si však tento rok „pohnojil“ Leoš Mareš. Brutálně zbil mladou ženu...

 • 1.

  Leoš Mareš (38)– obvinění z napadení ženy v baru

  Od osudné noci ze 7. na 8. květen má moderátor Leoš Mareš na krku závažné obvinění. Je obviněn z toho, že v baru na toaletách bezdůvodně napadl mladou ženu a brutálně ji zmlátil. Mareš ji měl dvakrát udeřit do spánku, následně do čelisti. Mareš napadení ženy pochopitelně popírá.

  Takhle dívku údajně zřídil slavný moderátor

 • 2.

  Ester Janečková (41) – sebevražda synovce

  Krutá rána osudu přišla hned začátkem února. Čtrnáctiletý homosexuální synovec moderátorky Ester Janečkové spáchal sebevraždu. Na protest proti homofobním řečem svého okolí, v němž vyrůstal, a nepřijetí své osoby do společnosti. Chlapec se oběsil.

  Ester Janečková přišla v únoru o svého homosexuálního synovce, který ve 14 letech spáchal sebevraždu

 • 3.

  Lucie Bílá (48) – umírající maminka

  Pekelný rok prožívá také zpěvačka Lucie Bílá. Její maminka v únoru prodělala těžkou cévní mozkovou příhodu s těžkým poškozením mozku, kdy se musela učit znovu   polykat a mluvit. Před pár týdny udeřila mrtvice podruhé. Mamince Bílé podávají lékaři umělou výživu nosem. „Smrt se blíží a máma je na řadě,“ nechal se slyšet zpěvaččin bratr Karel Zaňák.

  Matka Lucie Bílé prodělala dvě mrtvice, několik dní byla v kómatu

 • 4.

  Nora Mojsejová (56) – rok v kriminále

  Téměř celý rok strávila slovenská podnikatelka Nora Mojsejová v base. Policie ji za milionové finanční podvody zatkla v září 2013 a od té doby seděla Mojsejová ve vazební věznici. Propuštěna byla až letos v říjnu. Krátce po propuštění se psychicky zhroutila a skončila v psychiatrické léčebně.

  Nora Mojsejová si poseděla 13 měsíců ve vazební věznici

 • 5.

  Libuše Šafránková (61) – boj s rakovinou

  Libuše Šafránková se potýkala se zdravotními problémy už v roce 2009. Tehdy se spekulovalo o rakovině a teď se ty nejhorší předpovědi potvrdily. Histologické výsledky ukázaly, že národem milovaná Popelka má karcinom, tedy zhoubný nádor, na plicích.  Lékaři Šafránkovou už operovali, vyndali jí celý horní lalok pravé plíce.

  Libuše Šafránková se léčí z rakoviny plic

 • 6.

  Jiří Bartoška (67)– boj s rakovinou

  Také Jiřímu Bartoškovi lékaři oznámili krutou zprávu. V mezihrudí mu nalezli zhoubný nádor vycházející z lymfatických uzlin. Herec už podstupuje chemoterapie a lékaři jsou optimističtí. Nádor je totiž menší než tři centimetry, což není tak závažný nález.

  Bartoška bojuje s rakovinou a je úplně bez vlasů

 • 7.

  Miluše Bittnerová (37) – rozvod po 17 letech

  Útěk manžela Miluše Bittnerové Lukáše do lesa byl nejspíš poslední kapkou v jejich manželství. Po sedmnáctiletém soužití oznámila herečka konec. S manželem toužila mít dítě, ten ho však odmítal. Když se pak od ní odstěhoval a začal žít v lese, rozhodla se pro rozvod.

  Miluši Bittnerovou opustil po 17 letech manžel. Nechtěl s ní dítě a utekl žít do lesa

 • 8.

  Artur Štaidl (18) – sebevražda Bartošové

  Se svou matkou Ivetou Bartošovou si Artur Štaidl užil ledascos. Několikrát ji našel doma opilou, byl svědkem jejích mnohačetných pokusů o sebevraždu. Tento rok potkalo Artura to nejhorší. Bartošová se koncem dubna zabila. Skočila pod vlak. Artur byl zdrcený, ale nese to velmi statečně.

  Artur Štaidl přišel ve svých 17 letech v dubnu o matku Ivetu Bartošovou

 • 9.

  Vanda Hybnerová (46) – rozvod kvůli milence

  Po dvaceti letech manželství vrazil Saša Rašilov své manželce Vandě Hybnerové kudlu do zad. Vandu vyměnil za o několik let mladší milenku, kterou se snažil zapírat do té doby, než ho s ní Blesk nachytal. Hybnerová se z rozpadu manželství nemohla dlouho vzpamatovat.

  Dvacetileté manželství Vandy Hybnerové a Saši Rašilova skončilo kvůli Sašově milence

 • 10.

  Michal Červín (44) – dopadení na útěku a nástup do vězení

  Soud loni odsoudil podnikatele známého z reality show Vem si mě! Michala Červína k osmi letům vězení za mnohamilionové podvody. Místo nástupu do vězení však vzal roha a od letošního ledna byl na útěku. Lovci lebek ho dopadli až v říjnu v Thajsku a poslali ho rovnou za mříže.

  Bývalý podnikatel Michal Červín devět měsíců utíkal před nástupem do vězení. Lovci lebek ho nakonec dopadli

  Fotogalerie
  12 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 19

jarypadlo: Stejně to bude s asi 5-10letým zpožděním.

(31. 12. 2014 10:15)

zlo.: Za celebritu se u nás označuje osoba veřejně známá, která svým chováním přitahuje pozornost médií.

(31. 12. 2014 09:28)

vog.ht.: Zpěvák určitě.

(31. 12. 2014 08:58)

vog.ht.: Zalez, demente!

(31. 12. 2014 08:57)

jozefe: Celebrity j sov ve vládě co nakradly nejvíc.

(31. 12. 2014 08:57)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy

Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít