Karel Gott (75) se včera celý den tetelil blahem. „Pro mě je totiž největším odpočinkem a zároveň největší odměnou, když si plně vychutnávám podařený koncert s aplaudujícím publikem. To prožívám naprostou životní slast,“ prohlásil Slavík před koncertem.

Jeho životní slast musela být včera ale určitě umocněna vědomím, že O2 arenu zaplnil do posledního místa. Karel byl strhující. Bez jediné chybičky. Gott byl během svého vystoupení velmi dojatý.

A snad nejvíc, když mu dcera Nelly uprostřed koncertu přinesla na pódium náhrdelník ze svítících trubiček se slovy: „Napij se, tatínku!“ Karlovi se zaleskly oči dojetím.

V tu chvíli totiž Ivana Gottová (38) podávala vodu svému manželovi z první řady, kde s dcerkami seděla. „Ivanka moc dobře ví, co v kterou chvíli právě potřebuji,“ pohotově komentoval Karel

Odměnou za skvělý koncert pro něj byl řvoucí dav, kde viděl i své velké kamarády a dcerky. Ty se ke konci koncertu roztančily až k pódiu, a když je posléze dav vytlačil, šly si to k tatínkovi dotancovat na pódium.

Vedle Gottových holek v první řadě seděl Miroslav Donutil s manželkou. Do druhé řady zdravil Karel Karla Šípa. Karel pozdravil i Eduarda Krečmara. Dorazil i Tomáš Hanák nebo poradce prezidenta Miloše Zemana Vlastimil Picek. V sále byla i Gottova věrná hospodyně Jaromíra Jandová, členové Gottových prvních rodin a zástupci jeho fanklubů z Belgie, Německa, Rakouska, Švýcarska, Polska, Slovenska a Ruska.

Video
délka: 01:52.96

Karel Gott roztancoval ve vyprodané O2 areně své dcerky. Blesk - Jiří Krušina

Fotogalerie
13 fotografií