Božský Kája uvítal sportovní arénu v Liberci širokým úsměvem. Z mimopražských koncertů to byl jeho poslední a Mistr si ho náležitě užil. Mezi písněmi pohotově sbíral květiny a podprsenky od věrných fanynek a na hlasité výkřiky odpovídal s notnou dávkou humoru. „Karel na Hrad!“ ozývalo se z publika. „Teď ne, ještě mám čas. Můj čas teprve přijde,“ zažertoval Gott.

Video
Video se připravuje ...

Rozverný Gott! Před Slavíky ho rozhodila redaktorka Blesku! Tereza Kühnelová, Luboš Procházka, Lukáš Červený

Dobrou náladu neztratil ani po náročném koncertě. Tým Blesk.cz Mistra navštívil v šatně, kde Gott přijímal hosty. Karlova „dvorního“ reportéra Luboše Procházku zajímalo, jak se těší na koncerty v pražské O2 Aréně. Ovšem zpěváka naprosto oslnil výstřih jeho kolegyně Terezy Kühnelové. „Jo, dobrý večer, vy jste tady taky?“ reagoval s vtipem Gott na redaktorovu otázku až po chvilce. „Promiňte, ještě jednou,“ usmíval se Karel a požádal o nový začátek rozhovoru.

Během rozhovoru se nemohl soustředit, reportérka totiž stála po Gottově levici a Mistr se neustále „věnoval“ jejímu výstřihu. A tak Procházka předal mikrofon kolegyni. A na její otázky odpovídal Gott lépe. Nutno podotknout, že jak pro ně, tak pro samotného Gotta to byl velmi vtipný a zcela jistě i jeden z „nejtěžších“ rozhovorů v jeho kariéře.

Fotogalerie
6 fotografií