Božský Kája uvítal sportovní arénu v Liberci širokým úsměvem. Z mimopražských koncertů to byl jeho poslední a Mistr si ho náležitě užil. Mezi písněmi pohotově sbíral květiny a podprsenky od věrných fanynek a na hlasité výkřiky odpovídal s notnou dávkou humoru. „Karel na Hrad!“ ozývalo se z publika. „Teď ne, ještě mám čas. Můj čas teprve přijde,“ zažertoval Gott.

Video
délka: 02:12.69

Rozverný Gott! Před Slavíky ho rozhodila redaktorka Blesku! Tereza Kühnelová, Luboš Procházka, Lukáš Červený

Dobrou náladu neztratil ani po náročném koncertě. Tým Blesk.cz Mistra navštívil v šatně, kde Gott přijímal hosty. Karlova „dvorního“ reportéra Luboše Procházku zajímalo, jak se těší na koncerty v pražské O2 Aréně. Ovšem zpěváka naprosto oslnil výstřih jeho kolegyně Terezy Kühnelové. „Jo, dobrý večer, vy jste tady taky?“ reagoval s vtipem Gott na redaktorovu otázku až po chvilce. „Promiňte, ještě jednou,“ usmíval se Karel a požádal o nový začátek rozhovoru.

Během rozhovoru se nemohl soustředit, reportérka totiž stála po Gottově levici a Mistr se neustále „věnoval“ jejímu výstřihu. A tak Procházka předal mikrofon kolegyni. A na její otázky odpovídal Gott lépe. Nutno podotknout, že jak pro ně, tak pro samotného Gotta to byl velmi vtipný a zcela jistě i jeden z „nejtěžších“ rozhovorů v jeho kariéře.

Fotogalerie
6 fotografií