Když Ondřej slavil čtyřicátiny, netajil se tím, že ho věk štve. Krizi středního věku zaháněl alkoholem a dívenkami. Vyčerpání na sebe nenechalo dlouho čekat. „Cítil jsem mimo jiné, že už nemůžu po představeních kalit, protože s kocovinou pak nemám sílu na boj s lidmi, kteří mně chtějí kazit moji práci. Žiju teď jinak a hrozně mě to baví,“ řekl v rozhovoru pro týdeník Instinkt Sokol.

Každé ráno v šest vyráží na čtyřicetikilometrovou jízdu na kole, mejdany má jen za odměnu a za ženami udělal tlustou čáru. „Začínám být stabilizovaný starý mládenec. Až nechutný. Ale vyhovuje mi to,“ tvrdí.

Místo dovádění s mladými dívkami se víc věnuje svým dětem Ester a Adamovi, které má s exmanželkou Kateřinou Lojdovou. Tu také obsadil do své divadelní hry Zrada. „Mělo to na nás terapeutický účinek. Určitě jsme na tom teď líp,“ přiznává.

Sokol v rozhovoru prozradil, že už nějakou dobu jsou natočené nové díly Partičky, ale televize je umístila do trezoru. „Pouštějí se reprízy, protože jim dělají čísla. Ale tím se pořad vraždí.“

Fotogalerie
4 fotografie