Roman Vojtek se s manželkou objevil na premiéře muzikálu Addams Family a vzdouvající se bříško jeho ženy Terezy bylo k nepřehlédnutí, jak vystupovalo z krásných červených šatů. Nutno podotknout, že to Tereze neskutečně slušelo.

Vojtkovi se šťastnou novinu podařilo pěkně dlouho tajit. Vždyť Tereza, jak prozradili, je už v 6. měsíci těhotenství. Když už se to nedalo dál tutlat, prozradili šťastní Vojtkovi také pohlaví miminka. „Bude to kluk,“ jenom září Roman, který je tatínkem už 4leté dcery Edity.

S druhým miminkem si dávali na čas, protože Editka jim dávala v nejmenším věku pořádně zabrat. „Naše dcera Editka byla hodně náročná, takže jsem okolo ní docela běhala. Druhé miminko jsem tak odkládala, teď už je ale Editka klidnější,“ nechala se slyšet před časem Tereza. Jen co to šlo, do výroby druhého miminka se pustili.

Video
délka: 00:51.37
Video se připravuje ...

Roman Vojtek MARKÉTA REINISCHOVÁ, PETR SOUKUP

U divaček velmi populární herec a velký fešák Roman se tak dočká velké rodiny, o kterou sám v mládí přišel. Když mu bylo dvanáct let, jeho maminka onemocněla rakovinou prsu. O čtyři roky později zemřela.

U nás doma se o tom nemluvilo, ale já jsem v těch dvanácti věděl, že je máma nemocná, že má rakovinu. Když máma odešla, tak člověk má prostě jen dvě možnosti, buď se z toho podělá, anebo se s tím snaží vyrovnat. Neříkám, že jsem se s tím vyrovnal, s tím se člověk vyrovnává hodně dlouho, ale člověka to nějak připraví do života," přiznal Vojtek nedávno v TopStar magazínu.

Ztrátu své ženy neunesl Romanův táta, který se z jejího odchodu zhroutil. Musel odejít do invalidního důchodu a o pár let později zemřel na infarkt. Krátce po jeho smrti přišel Roman i o svou sestru, která se rozhodla, že se s přítelem odstěhuje do Bolívie.

Sen o velké a spokojené rodině si tak plní nyní s manželkou Terezou. Po dcerce Editě tak do rodiny Vojtkových přibude další chlapák. I když zatím v malém provedení.

Fotogalerie
5 fotografií