Milovníci starších filmů nikdy nezapomenou na dětskou herečku Yvettu Kornovou (52), která v sobě umělecké geny opravdu nezapře. Sestra slavného zpěváka Jirky Korna se objevila v 70. letech například ve snímku Přijela k nám pouť. Od té doby se však po ní slehla zem.

I když měla slušně našlápnuto, nakonec tato dětská hvězda skončila s lahví v ruce a se závislostí na drogách. „Když jsem začala hrát ve filmech, tak se tam pilo, co si budeme povídat. Takže tam jsem vlastně začala,“ přiznala se herečka ve 13. komnatě České televize!

Ze zapomnění ji teď vytáhl až režisér Tomáš Magnusek, který Yvettu obsadil do role bordelmamá v novém seriálu Stopy života. „Natáčela osm dní a roli bordelmamá zahrála přesvědčivě. Na place vůbec nepila. Nikde po hospodách ji nelovili,“ vzpomíná na natáčení zdroj ze štábu.

Herečka se tak po dlouhé době opět ocitne na televizních obrazovkách, ale kdo by hledal rysy usměvavé blondýnky, bude zklamaný. Yvetta Kornová je nyní samá kost a kůže a obličej má opravdu ztrhaný. Rozhodně jí nepřidá ani to, že má pro roli vyholenou půlku hlavy. Tohle vše s ní udělaly drogy a chlast!

Fotogalerie
7 fotografií