„Kalendář vydáváme pro naše věrné zákazníky a příznivce Zetoru, kteří ocení dobrou práci,“ uvedl Adam Žert, marketingový a obchodní ředitel ZETOR TRACTORS. Limitovaná edice je již v prodeji.

Autor: ZETOR

Dívkami kalendáře se staly Silvia Prochádzková, Miss Universe Slovenské republiky 2014, modelky Erika Prochádzková a Julie Zugarová a známá modelka aktů Lucia Javorčeková. Autorem fotografií je známý fotograf Jozef Ďurica, který k tomu řekl: „Fotografie mají evokovat příjemné pocity z krásy dokonalého ženského těla v kontrastu s chladnou krásou stroje. Vysoká dávka profesionality společně s nadšením se do těchto fotografií přenesly, a dokonale tak reprezentují značku Zetor.“

Autor: ZETOR

„O tom, že máme v Čechách i na Slovensku krásné dívky, se ví, ale jejich spojení se silnými stroji krásu ještě umocní. Mně osobně se nejvíce líbí fotka měsíce října,“ říká Adam Žert, marketingový a obchodní ředitel ZETOR TRACTORS. „Fotografie z kalendářů Zetor se staly vůbec neoblíbenějšími příspěvky na našem Facebook profilu, kde již registrujeme více než 50 tisíc fanoušků. Věřím, že i tato edice kalendáře naše fanoušky potěší,“ dodává Žert.

Autor: ZETOR

Limitovaná edice kalendáře Zetor 2015 je v prodeji od 13. října 2014 v celkovém počtu 800 kusů. Cena za výtisk činí 499 Kč a zákazníci si jej mohou zakoupit v brněnské Zetor Gallery či v dealerské síti ZETOR TRACTORS.

Video
délka: 01:14.49

 ZETOR

Fotogalerie
9 fotografií