„Naprosto to nechápu, jak se to mohlo stát,“ komentoval Vašek Neckář, který dopadl podstatně líp než jeho bratr Jan. „Honza přišel o deset tisíc, občanku, řidičák a kreditky. Mně vzali jen pár stovek, nevím přesně, kolik jsem u sebe měl, něco do tisíce,“ dodal zpěvák s tím, že krádež samozřejmě nahlásili policii.

Bráchové o víkendu koncertovali na kroměřížském výstavišti Floria. Po vystoupení si sbalili v šatně věci a odjeli do Prahy.

„Bohužel až v Praze si Honza všiml, že mu v kufříku chybí peněženka, kde měl doklady a peníze. A tak jsem okamžitě kontroloval, jestli nechybí něco i mně, a zjistil, že nemám ani korunu,“ popisuje Václav. Když zavolali řidiči, jestli náhodou Honza nevytratil peněženku v autě a Vašek z kapsy peníze, dostalo se jim negativní odpovědi.

Volali pořadateli

"A tak jsme volali pořadateli, co se stalo, ten byl z toho dost v šoku, moc se omlouval a reagoval vstřícně, že prý se pokusí ztrátu nějak vykompenzovat,“ říká koncertní manažer obou Neckářů Aleš Trdla (49).

„Kluci moc litují, že si té ztráty nevšimli na místě, což by bylo vzhledem k vyšetřování pro policii snadnější. Víte, peníze zamrzí, ale ta otrava s vyřizováním dokladů a blokováním kreditek, to je hrůza,“ dodal Trdla.

 

Fotogalerie
5 fotografií