Před butikem Dolce&Gabbana se během Unique Fashion Weeku promenádovaly a nakrucovaly české modelky, moderátorky a jiné milovnice módy. To však ještě netušily, co se na ně žene. Nejdražší ulicí v Praze Pařížskou se totiž prohnala oranžová vlna fotbalových fanoušků z Holandska mířících na Letnou, kteří se postarali o pořádný poprask.

Nabuzení energií a adrenalinem pochodovali na fotbalový stadión, kde později hrál jejich národní tým. Jen co zbystřili české krásky v sexy modelech, hlasitě zajásali a samou radostí jim začali skákat kolem krku. Vrhli se na Simonu Krainovou (41), s níž se každý fanoušek toužil vyfotit.

Nejvíc to ale "odnesla" moderátorka Zorka Hejdová, která holandské fanoušky vyprovokovala červeným overalem. Dokonale mezi oranžový dav zapadla. Jeden z chtivých fanoušků Zorce neodolal a bez rozmyšlení ji popadl do náruče. Vyděšená a vysmátá Zorka řvala ze všech sil. Bála se, že ji chtějí unést s sebou na stadion fandit. Takovou show, jakou včera díky Holanďanům Pařížská zažila, distingované účastnice přehlídek ještě nezažily.

Video
délka: 00:45.03

Moderátorku Novy na ulici unesli fotbalový fanoušci!  Jan Jedlička, Markéta Reinischová

Fotogalerie
28 fotografií