Ve žlutých odvážných šatech modelka působila jako bohyně. Originální ale nebyla! Ve stejném modelu Pucci se totiž už před ní objevila na červeném koberci v Cannes anglická modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley (27). Ta je tváří značky Victoria‘s Secret a před třemi roky oslnila Hollywood jako Carla Spencer v poslední části filmové trilogie Transformers 3.

Video
délka: 01:11.72

Beata Rajská měla šaty ze slámy Jan Jedlička, Markéta Reinischová

Outfit Vignerové:

Šaty Emilio Pucci: 80 000 Kč
Náušnice Bulgari: 420 000 Kč
Náramek Bulgari: 890 000 Kč
Náramek Bulgari: 1 210 000 Kč

Aneta luxusním kompletem v celkové hodnotě 2 600 000 korun strčila do kapsy všechny přítomné ženy.

Manželka ministra financí Andreje Babiše (60) Monika Babišová (39) byla celá oděná do luxusní značky Dior. Více než kabelkou v hodnotě menšího ojetého auta ale šokovala náhrdelníkem. „Budete se divit, ale je to bižuterie asi za 500 korun,“ prozradila Blesku.

 

Krajkové holky

Nejsladěnější dvojkou večera byla bezkonkurenčně spisovatelka Bára Nesvadbová (39) s dcerou Bibianou (11). Obě zvolily krajkový model a dokonale se tak doplňovaly.

Nejsladěnější dvojkou večera byla bezkonkurenčně spisovatelka Bára Nesvadbová (39) s dcerou Bibianou (11). Obě zvolily krajkový model a dokonale se tak doplňovaly.

Šaty ze slámy

Zatímco Vignerová vsadila na extravagantní šperky, návrhářka Beata Rajská (52) se předvedla ve vlastních šatech vyrobených ze slámy! Jde o speciální technologii, se kterou má úspěch i v zahraničí.

Návrhářka Beata Rajská (52) se předvedla ve vlastních šatech vyrobených ze slámy!

Luxus na druhou

Zatímco na ostatních párty si vystačí s květinovou výzdobou, na Exclusive evening fashion show BVLGARI na stolech mezi hosty plavaly šperky v hodnotě milionů.

Zatímco na ostatních party si vystačí s květinovou výzdobou, na Exclusive evening fashion show Bulgari na stolech mezi hosty plavaly šperky v hodnotě milionů.

 

Fotogalerie
8 fotografií