Prague Fashion Weekend 2014. Toť první akce podobného druhu v Česku, na kterou slavná hokejová osmašedesátka vyrazila. Stačilo přitom tak málo! Jen prosba neteře Pavlíny, přední tuzemské módní blogerky.

„Párkrát byl na podobné akci v New Yorku, ale u nás myslím, ještě ne. Jsem moc ráda, že se mnou vyrazil,“ řekla Blesku sympatická blondýnka, které slavný strýc koupil na nedávné dovolené sluneční brýle. Nakupovat oblečení ale spolu nechodí.

Jágr s neteří Pavlínou na Fashion weekendu:

Video
délka: 01:29.92
Video se připravuje ...

Vyzpovídali jsme neteř Jágra: Má Jarda novou holku? Jan Jedlička, Markéta Reinischová

Vtipný Jarda

„Moc vám k tomu neřeknu, přišel jsem prostě s Pavlínou. Že pochválila, jak jsem oblečený? Nic jiného jí ani nezbylo,“ řekl jen se svým typickým humorem Jágr. Chvála ale byla na místě.

Urostlý útočník New Jersey Devils totiž okamžitě svým outfitem zaujal a to nejen tuzemské návštěvníky akce, ale i ty zahraniční, kteří mnozí neměli tušení, kdo to kolem nich právě prochází.

Která ho klofne?

Kdo ví, třeba některé z přítomných dívek a žen zaplní prázdné místo po jeho boku. Jak Pavlína prozradila, Jágr je stále (už přes dva roky) bez partnerky. Šanci měly třeba na večerní párty, kam se Jágrovi chystali...

Fotogalerie
8 fotografií