Ještě na začátku večera se Martin Písařík chlubil, jak svého prvorozeného syna zapíjí už několik dní, aby byl pořádně zdravý. Malého Patrika porodila jeho partnerka, která zůstala s chlapečkem doma. „Je doma sama a podle mě kouká na nějakej dětskej pořad,“ prohlašoval s úsměvem herec.

O pár hodin později a po pár skleničkách vína mu ale zatemnila mozek jiná žena. S místní servírkou se usadili do křesílek, daleko od ostatních a vrhli se na sebe. Líbali se tak vášnivě, jako by to měl být jejich poslední polibek v životě. Písařík svíral v dlaních hlavu své vyvolené, dráždil jí rty svým jazykem a ona na něj házela smyslné pohledy. Ty ho ještě více rozhicovaly.

Nevěrná líbačka nažhavené dvojice trvala několik minut. Písařík v tu chvíli zcela zapomněl na okolní svět. Na to, že má doma ženu s 20denním dítětem si v tu chvíli vůbec ani nevzpomněl. Touha po vzrušení byla silnější.

Video
délka: 00:20.07

Písařík divoká líbačka Machan, Pátek

Druhý den se Písařík vrátil zpět do role vzorného partnera a především otce. Kolem třetí hodiny odpoledne se s partnerkou Michaelou a kočárkem vydal na rodinnou procházku, kde se choval, jako by se předešlou noc vůbec nic nestalo.

A zatímco Písařík po dnešním vydání Blesku bude muset u své partnerky prosit o odpuštění, jeho milenka odjela do zahraničí na dovolenou.