Bára Kodetová se léta snažila vydržet nátlak na každou moderní ženu, která má být krásná i v devadesáti, úspěšná, soběstačná, ale zároveň i dokonalá matka i manželka. A jelikož její partner Pavel Šporcl jezdí se po světě se svým houslovým vystoupením, Bára často zůstávala na všechno sama. „Můj muž je často pryč a já jsem se opravdu musela starat o všechno sama. O děti i o dům. Bylo toho na mě tak moc, až jsem z toho onemocněla,“ přiznala Kodetová Super.cz.

Herečka trpěla únavovým syndromem a byla skutečně vyčerpaná, o to těžší to bylo ve chvíli, kdy přišla na svět její nejmladší dcera. „To třetí dítě mi vzalo poslední zbytky sil a já jsem byla opravdu velmi vyčerpaná a najednou jsem rok, dva nemohla téměř nic. Sotva jsem dýchala, sotva jsem šla na procházku, byla jsem často nemocná. Prošla jsem si i imunitním selháním a to vás absolutně změní, protože do té doby, máte pocit, že dokážete všechno na světě a najednou zjistíte, že nedokážete vůbec nic,“ svěřila se Kodetová s tím, že musela vyhledat pomoc psychoterapeutky, která ji svou léčbou změnila život.

Kodetová se naučila odpočívat, naučila se mít ráda takovou, jaká ve skutečnosti je a nyní zvládá starost o děti i o domácnost bez jakýkoliv léků. Znovu začala žít naplno a objevovat se ve společnosti.