Kristýna Hrušínská si užívá divadelní prázdniny se vším všudy. Léto tráví u svých rodičů na chalupě v Jižních Čechách a do práce se rozhodně ještě nežene. „Čtyři dny jsem strávila s kamarádkami a kolegyněmi z divadla v Chorvatsku, pak jsem byla na chalupě a v nejbližší době vyrazíme s přítelem na Moravu, kterou si projedeme na kolech. Doufám, že nás nečekají nějaké krpály. No a na závěr prázdnin, před zahájením divadelní sezóny, pojedeme s kamarádkou na pár dnů do Provence,“ vyjmenovala Kristýna své plány.

Cesta na Moravu bude její první dovolená s jejím novým přítelem. „Známe se teprve dva měsíce, takže vztah je na začátku, ale více už neřeknu. Snad jen, aby přítel nebyl anonymní, tak prozradím, že se jmenuje Matěj,“ přiznala Hrušínská, která přijela na skok do domu, kde její dědeček Rudolf Hrušínský žil 51 let.

Jeho potomci se o rodinné sídlo pravidelně jezdí starat, tentokrát vyšla řada na jeho vnučku. Převlékla se do tepláků, hodila na sebe černé tílko, pod kterým neměla podprsenku a vrhla se do sekání zahrady. A to i přesto, že měla lehkou kocovinu. „Včera jsme s kamarádkami uspořádaly takovou menší pivní tour, a tak pobyt na čerstvém vzduchu a troška manuálních činností mi jen prospěje,“ smála se herečka. Kromě toho, že posekala trávu, provětrala barák i krytý bazén, ugrilovala si něco k snědku a ochutnala švestky.

Fotogalerie
11 fotografií