Po letech nesmyslného trápení s všemožnými dietami se konečně Jana smířila s tím, že nikdy nebude kost a kůže. "Vím, že jsem postavou typ hruška a nic s tím neudělám. I když nahoře mám velikost 36, dole mám o číslo a někdy o dvě víc. Dlouho jsem s tím zbytečně bojovala," řekla Blesku hvězda ze seriálu Vyprávěj. Její posedlost hubnutím došla tak daleko, až podstoupila liposukci.

Problémy s váhou už musela řešit i se svou osmiletou dcerou Justýnou. "Bohužel už i u své dcery vidím ten tlak okolí a hlavně reklam být stále mladá a štíhlá. Před časem začala řešit, jestli není tlustá. Přitom je hubená jako nitěnka. Doma jsem zakázala slova jako dieta, anorexie, hubnutí... Doma jíme zdravě a dcera sportuje, tak není důvod, aby se trápila," prozradila sympatická brunetka, která se objeví v připravovaném seriálu Všechny moje lásky, jehož scénář pochází z pera Janina manžela Rudolfa Merknera. 

Bernášková se po dlouhé době objevila ve společnosti bez manžela nebo dětí. Se seriálovými kolegyněmi Andreou Kerestešovou a Kristýnou Janáčkovou vyrazila na módní show značky Reserved.

Video
délka: 02:21.16

Jana Bernášková už postavu neřeší Markéta Reinischová, Jan Jedlička

 

Fotogalerie
10 fotografií