Krainová s manželem Karlem Vágnerem pečlivě vybírali další jména, která při křtu jejich děti přijmou. „Starší Max tak při křtu dostal ještě jméno Vladimir po kmotrovi Vladovi a mladší Bruno získal jméno Petr po otci Simony,“ prozradila blonďatá kráska.

Rodinná událost pro ni byla velmi důležitá.„Křest považujeme za jeden ze základních kamenů v životě každého člověka. Bylo to pro nás přirozené rozhodnutí,“ prohlásila modelka. Pro oba syny zvolila stejné oblečení, bílé košile a motýlky, sama se blýskla v bíločerném modelu od své oblíbené návrhářky Kateřiny Geislerové.

Kmotrou mladšího Bruna se stala zpěvačka Lucie Bílá. „Je to pro mne velká pocta a závazek. Těším se z každého okamžiku tady a hlavně si přeji, aby oběma chlapcům zářila na jejich cestě životem jen šťastná hvězda,“ řekla Zlatá slavice. Kmotrem Maxe se stal rodinný přítel Vladimir Novák

Účast na křtinách byla vskutku hvězdná. Mezi hosty nechyběli dědeček Karel Vágner st., sestra Simony Yvona s rodiči, rodinný doktor Pavel Boček, chůva Magda a modelka a moderátorka Iva Kubelková.